Sigulda lillelaada ja Baltezeri puukooli külastus

Sigulda lillelaada ja Baltezeri puukooli külastus

Meeleolukas päev Lätimaal sai veedetud 1. mail 2015, kui Siguldas avati juba 12-s lille- ja taimelaat, mida rohkem tuntakse Läti Taimeparaadi nime all. Osales enam kui 100 Läti taimekasvatajat, puukooli ja põllumajandusettevõtet, kes müüsid laias valikus iluaia taimi, püsikuid, viljapuid, ilu- ja marjapõõsaid ning maitsetaimi ning palju muud, mis oma aias võib puudu jääda. Ja seda kõike laias valikus ja soodsa hinnaga! Samal ajal ja kohas toimus ka käsitöölaat. Laadalt ei puudunud ka toidukraam, maiustused ja meelelahutus.

Paraadile on sissepääs tasuta. Vaata lisa http://www.staduparade.lv/files/?lang=et

IMGP0233  IMGP0254

IMGP0242  IMGP0281

Külastasime ka Läti parimat ja soodsamat puukooli  Baltezers, kust võib leida suures valikus ilupuid ja põõsaid.

http://www.baltezers.lv/?atvert=sakums&lang=eng

Kauni kustumatu elamuse jättis Balezersi puukooli arboreetum.

IMGP0329  IMGP0351

IMGP0334  IMGP0361

Väljasõit oli kell 5.30  Tabasalust Harku Vallamaja esiselt platsilt. Tagasi jõudsime rahulolevate ja õnnelikena kell 22.00.

Hind sisaldas mugavustega reisibussi ja reisisaatja Ajakirja AED peatoimetajat Eva Luigast, kes jagas sõidu ajal nii taime- kui elutarkust.