Kaunid koduaiad selgunud

Kaunid koduaiad selgunud

Selleaastasel “Harku valla Kaunis kodu 2019” pärjati kolm imekaunist aeda.

Iluaed on kultuurmaastik, mis ei lähe lille ise – see on Teie armastuse ja pühendumusega tehtud töö! Ja see töö kõnetab, paneb seisma… ja konkursile esitama!

III koht

Perekond Meliste aed harmoneerub arhitektuurselt hästi hoonestusega. Iseloomulik topiaaride kujundus ja perfektne hooldus on kogu aeda läbiv teema. Oma asukohta väga hästi sobituvaid vormid juuksurist perenaise käärikasutuse läbi on saanud harilikud männid ja kuused jt okaspuud, mida täiendavad ja tasakaalustavad värvilised suvelilled.

II koht

Svetlana Polonskaja – kollektsioonaeda, lausa kultuuriväärtust meie vallas, mis on tuntud ülemaailmsetes aiandusringkondades ja mida külastavad huvilised lähematest  ja kaugematest maadest. Aias on ca 4000 taksonit, mis on jagunenud erinevatesse tsoonidesse. Kevadel värvikirev alpiaed üliväikeste taimedega, mis kasvavad Tsehhi mägiaiale iseloomulikes kivilõhedes. Dendroloogilises kollektsioon. peamiselt kasvuhoonesse ja talevaeda paigutuv tarbeaed lisab veelgi mõõdet perenaise mõõtmatule huvile taimemaailma vastu.

I koht

Perekond Agu aed on mahukas ja igal nurgal üllatusi pakkuv oma taimestuse ja looduse kingituse- maastiku – suurepärase oma kasuks pööramise tõttu. perfektse Taimevalikuga loodud kompositsioonitaju ja perfektne hooldus loob hoonestusega hästi harmoneeruva inglise stiilis kodu. Leidlik katushaljastus annab võimaluse maapinnast kõrgel nautida roheluse vaateid.

Vaata lisaks fotosid siit.

0 kommentaari

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*