3-osaline aia kujunduse kursus. Reti Randoja-Muts

3-osaline aia kujunduse kursus. Reti Randoja-Muts
Praktiline aia kujundamise kursus kolme jätkuva loengupäevaga, mille viib läbi särasilmne inspireeriv iluaiandusõpetaja Reti Randoja-Muts.
Reti on Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli aiakujunduse õpetaja. 2013. aastal tunnustati teda Eesti Vabariigi kutseõpetaja tiitliga. Ta on välja andnud kolm raamatut: “Peenar sinu aias”, “Lilled anumas ja amplis” ja Väikeaia kujundamine”.
Muraste Koolimajas kell 9.00 – 14.00.

I OSA 15. veebruar: kuidas koguda lähteülesannet koduaia kujundamiseks ja kuidas aeda erineva otstarbega aiaruumideks liigendada? Lisaks tutvustab kompositsiooni ja värvuse tasakaalu, mastaabi ja proportsiooni, kontrastsuse ja kooskõlalisuse ning rütmi ja ruumilisuse põhialuseid.

II OSA 14. märts: kuidas rakendada erinevaid kujundusteemasid ilupeenrale kuju andimseks? Ruutude, ristkülikute teema, diagonaalide ja tangensiaalide teema, ringide ja kombineeritud kaarte kujundusteema.

III OSA 18 aprill: taimede paigutamine istutusmustritesse – praktiliselt joonistame plokkistutuse, lainja isutuse ja segaistutuse mustreid

Igaks koolituspäevaks võta kaasa: must tint’n pen, näiteks 0,3; korrektuurlint või -pliiats, kustutuskumm, harilik pliiats, värvipliiatsid, (viltpliiatsid), ringidega šabloonjoonlaud, kolmnurk, mall ja sirkel. Viimaseks koolituspäevaks võta kaasa ka loetelu oma lemmiktaimedest.
 
Osalustasu 20€/loengupäev, mis sisaldab kohvi, teed, küpsiseid ja võileiba.
Koha kursusel garanteerib ülekanne Harku valla Aiaseltsi kontole: EE832200221058702472
Selgitusse: Aiakujunduse kursus ja osaleja nimi.

Tule ja alusta oma unistuste aia loomist!

Reti_koolitus (14)