Harku valla auhinnatud koduaed 2014 Murastes

Harku valla auhinnatud koduaed 2014 Murastes

31. mail 2015 kell 14.00 – 17.00 Murastes, Taela tee 1

Perekond Toomi koduaia on rajanud perenaine põhimõttel, et aed pakuks silmailu igal aastaajal. Suhteliselt väikesele krundile on mahutatud võõrale silmale varjatud istumisala, tarbeaed, viljapuuaed. Komposteerimisnurk on varjatud kauni haljastusega. Kõike seda raamib kaunilt kujundatud istutusala huvitavate taimedega. Kevadel paitavad silma erinevad rodod ja sibullilled ning kõrgusse pürgivad laugud. Juuli pakub võimaluse imetleda roose, mille õie läbimõõt on ebaharilikult suur. Augustis köidab pilku hortensia, mille suurus paneb samuti ahhetama.  Erinevad okasvormid loovad aiale vormi ja rütmi. Kõige krooniks on eriti eeskujulik hooldus, mille eest lilled tänavad hoolitsevat pererahvast rohkete õitega.

DSC_0058 

                                        DSC_0056

 

                          AIANDUSHUVILISTE PARIM KOHTUMISPAIK ON AIAS!