Aiaplaani tutuvustus liigirohkes koduaias Suurupis 30. augustil

Aiaplaani tutuvustus liigirohkes koduaias Suurupis 30. augustil

Esimest korda Aiaseltsi noore ajaloo jooksul oli avatud aed, mis pole valmis. Ja seda sõna otseses mõttes.

Seekord tutvustaski Liivi Mäekallas oma koduaia näitel olemasoleva koduaia ümberkorraldamist: “sest huvitav on jälgida protsessi – “enne” ja “pärast”. Kõikidel on võimalus saada sellest osa ning arvatavasti kolme või nelja aasta pärast uuesti samasse aeda tulles tajuda muutusi. Krundi asukohast ja hoonete paiknemisest tulenevalt tekivad erinevad aiaosad – räägin, kuidas olen need funktsionaalselt ja ökonoomselt planeerinud ning kuidas minu lapsepõlv, Piet Oudolf, Niel Lucas ja Helle Väärsi on mind inspireerinud aiaplaani koostades kogu aiale terviklikku ideed leidma.”

Aiaplaaan_2 Aiaplaan_3

IMGP4784  IMGP4869

IMGP4832  IMGP4801

IMGP5422  IMGP5428a