Avatud Aiad 25. augustil 2018 Alasniidul

Avatud Aiad 25. augustil 2018 Alasniidul

25. augustil Alasniidu pereolümpia raames, mis algas kell 10.00 Alasniidu mänguplatsil, oli avatud ka kaks koduaeda!

*** Kell 13-15 oli avatud perekond Lindebergide koduaed aadressil Puisniidu tee 23, mille oskuslikult paigutatud mitmekesised istutusalad koos tarbeaia ja pilkupüüdva väliköögiga loovad hubase olemise ning kauneid vaateid.

*** Kell 15-17 oli avatud Evelina Bartške ja Priit Rästase koduaed aadressil Käämo tee 22. See on kodune aed, kus iga pereliige leiab tegevust, oja voolamas läbi krundi ning mahukas ja rikkalik tarbeaaed koos taimenimedega aitab lastel taimi tundma õppida.

Olete oodatud perepeole!

0 kommentaari

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>