Sügisene Luigelille kutsub sind taas!

Sügisene Luigelille kutsub sind taas!

13. septembril kella 12.00 – 15.00 ootas meid taas sügisene Luigelille kollektsioonaed, kus lõpetasime koos selle aasta Harku valla Aiaseltsi aiahooaja.

IMGP5621  IMGP5623

Luigelille on koht, kus võimalus näha ilutaimedele omaseid tegelikke omadusi nagu värv, lehekuju, kasvukõrgus ja -laius. Sest potis kasvavaid istikud võivad olla täiesti erinevad just potis olemise tõttu! Ka ei pruugi alati info taime kohta olla tõene – siis Luigelilles on sinu silm kuningas!

Lopsakad sügisesed õitsejad lummasid meid oma värvikülluse ja dekoratiivsusega. Võimalus oli osta neidsamu Luigelille püsikuid ka endale aeda rõõmu tooma. Aasta kõige pimedamaks ja külmemaks ajaks sai aia elavdamiseks soetada Vääna Puukooli okaspuid ja Tõnis Tenso põõsaid, mis püsikute vahele või taustaks hästi sobivad. Istutamiseks tarvilik orgaaniline (hobuse) väetis oli samuti kõigile saadaval.

Noor ja andekas lilleseadja Kristi Kimmel korraldas töötuba. Lapsed said nautida ponisõitu ning aiakohvik ootab maitsvate kookide ja pirukatega jalga puhkama ning juttu ajama.

IMGP5630  IMGP5629